Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Polskie ekipy szosowe

s24.pl > Kolarstwo > Polskie ekipy szosowe

Źródło:  "verva-activejet.com"
Sobota, 13 lutego 2016

verva-activejet.com/Szymon Gruchalski VERVA Activejet na pierwsze wyścigi

(Fot. verva-activejet.com/Szymon Gruchalski)
Piotr Kosmala wytypował dziewięciu zawodników do pierwszych dwóch hiszpańskich wyścigów sezonu 2016. 13 lutego kolarze VERVA Activejet Team rywalizować będą w Vuelta Ciclista a la Region de Murcia, a dzień później w Clasica de Almeria.

- Już podczas pierwszego zgrupowania wytypowaliśmy grupę kolarzy, która miała się szykować do pierwszych startów. Po rozmowie z zawodnikami i trenerem Pieniążkiem uznaliśmy, że na dwa pierwsze klasyki zabierzemy dziewięciu kolarzy - powiedział dyrektor sportowy Kosmala.


W Vuelta Ciclista a la Region de Murcia wystartują: Kamil Gradek, Paweł Cieślik, Adam Stachowiak, Paweł Franczak, Hiszpan Jordi Simon oraz Czesi: Jiri Polnicky i Karel Hnik. Dzień później w Almerii pojadą Niemiec Jonas Koch i Łukasz Bodnar, a pozostała piątka zawodników zostanie ogłoszona po wyścigu w Murcji.

- Te dwa starty dadzą nam pewien obraz sytuacji, w którym miejscu jesteśmy. Pierwsze wyścigi nigdy nie są łatwe, ale liczę na to, że dobrze uda się nam wejść sezon. Wszyscy są zdrowi, zmotywowani, więc staniemy na starcie gotowi do walki - dodał Kosmala.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Ocena: 0

Dodano: 2016-02-13 21:34:25
Dodał: '~Anonim'

Re: VERVA Activejet na pierwsze wyścigi

Kolejni kolarze młodzi, ciekawe czy dostają pensję? ?,bo kosmala do dziś się nie rozliczyl z zawodnikami

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda