Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Polskie ekipy szosowe

s24.pl > Kolarstwo > Polskie ekipy szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Czwartek, 7 lipca 2016

s24.pl/Dariusz Krzywański Tour de Feminin: Anna Plichta czwarta na 1. etapie

(Fot. s24.pl/Dariusz Krzywański)
Anna Plichta (BTC City Ljubljana) zajęła czwarte miejsce na pierwszym etapie wyścigu Tour de Feminin. Polka do zwyciężczyni Cecilie Uttrup Ludwig (Team BMS) straciła 19 sekund.

W Czechach rozpoczęła się kolejna etapówka dla pań, w której biorą udział także Polki. Na pierwszy ogień zawodniczki zmagały się z trasą ze startem i metą w Krasnej Lipie. Do pokonania miały 118 kilometrów, a na tym dystansie przeprawiały się przez mniejsze i większe podjazdy. Pagórkowata trasa sprawiła, że peleton się podzielił i na metę zawodniczki wjeżdżały na solo, lub w małych grupach.


W wyścigu u naszych południowych sąsiadów biorą udział także podopieczne Pawła Bentkowskiego z MAT ATOM Sobótka. Najlepsza na etapie inaugurującym zmagania była Paulina Brzeźna-Bentkowska, która finiszowała 18.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda