Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Polskie ekipy szosowe

s24.pl > Kolarstwo > Polskie ekipy szosowe

Źródło:  "verva-activejet.com"
Sobota, 13 sierpnia 2016

verva-activejet.com/Szymon Gruchalski Memoriał Henryka Łasaka dla Franczaka!

(Fot. verva-activejet.com/Szymon Gruchalski)
Paweł Franczak wygrał Memoriał Henryka Łasaka ze startem i metą w Suchej Beskidzkiej. Zawodnik VERVA Activejet Team okazał się najszybszy na finiszu z całego peletonu.

- Muszę bardzo podziękować chłopakom z zespołu, którzy wykonali na moją rzecz ciężką pracę. Dojechałem komfortowo do ostatnich kilometrów i zostałem perfekcyjnie rozprowadzony. Właściwie nie pozostało mi nic innego jak tylko wykończyć pracę kolegów. Najważniejsze, że forma jest we właściwym miejscu, bo przede mną jeszcze kilka ważnych wyścigów - powiedział Franczak.


Na trasie wyścigu dość długo trwały ataki, a następnie pojechał niegroźny odjazd. Kolarze VERVA Activejet Team kontrolowali akcje zaczepne, chcąc doprowadzić do finiszu z peletonu. Franczak został świetnie wyprowadzony przez Adriana Banaszka, pokonując Sylwestra Janiszewskiego z Wibatech Fuji i Artura Detko z Domin Sport.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda