Źródło:  "s24.pl"
Poniedziałek, 28 lipca 2014

s24.pl/Dariusz Krzywański Mazowsze: Prolog dla Mihaylova, Latoń liderem!

(Fot. s24.pl/Dariusz Krzywański)
Nikolay Mihaylov (CCC Polsat Polkowice) wygrał 3. Memoriał Marka Cichosza na warszawskim Służewcu, który był prologiem do 57. edycji Wyścigu Dookoła Mazowsza.

Najszybsze okrążenie zaliczył Eryk Latoń (BDC MarcPol) i to on uzyskał prawo do założenia koszulki lidera wyścigu na wtorkowym etapie w Nowym Dworze Mazowieckim.

Mihaylov, który przez większość dystansu uciekał samotnie uzbierał 23 punkty. Drugie miejsce zajął Adrian Tekliński (Sante Whistle Ziemia Brzeska) - 12 pkt., a trzecie miejsce na podium wywalczył Holender Sjors Roosen (Cycling Team Jo Piels) - 10 pkt. Lider wyścigu - Latoń - ubierał 5 "oczek" i uplasował się na 8. pozycji.

W koszulce Aktywnego do wtorkowego etapu wystartuje Mihaylov, a w trykocie lidera klasyfikacji U-23 pojedzie Łotysz Andris Vosekalns (Rietumu-Delfin).

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda