Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Las Vegas

s24.pl > Kolarstwo > Polskie ekipy szosowe > Las Vegas

Źródło:  "s24.pl"
Poniedziałek, 16 grudnia 2013

Dariusz Krzywański Witecki zasilił ekipę Mexller

(Fot. Dariusz Krzywański)
Ekipa Mexller zastąpi istniejący w tym sezonie team Las Vegas Power Energy Drink. Mexller to producent rowerów, na których ścigać się będą podopieczni Andrzeja Domina. Głównym wzmocnieniem zespołu jest pozyskanie Mariusza Witeckiego.

- Oczywiście jestem bardzo zadowolony i wdzięczny Andrzejowi Dominowi za to, że dosyć szybko się dogadaliśmy co do przyszłego sezonu i mnie "przygarnął". Wszyscy wiemy jaka jest teraz sytuacja na rynku w kolarstwie i naprawdę ze znalezieniem miejsca pod koniec roku nie jest łatwo, a jeszcze kilku dobrych kolarzy jest bez kontraktu - powiedział Mariusz Witecki, który ostatnie dwa lata spędził w ekipie Bank BGŻ, dla której wygrał m.in. Wyścig "Solidarności" i Olimpijczyków.


Ekipa będzie występować pod nazwą sponsora rowerów, na których będą się ścigać. Zespół Andrzeja Domina złożył wszystkie wymagane dokumenty do licencji kontynentalnej i niedługo powinien zostać oficjalnie zarejestrowany przez Międzynarodową Unię Kolarską.

- Już na początku stycznia mamy zaplanowane pierwsze zgrupowanie, na którym dowiemy się jakie są dalsze plany i kiedy będą pierwsze stary. Moim celem na przyszły rok będzie zapewne środek sezonu, ponieważ przeważnie o tej porze jestem w najlepszej dyspozycji. Mam nadzieję, że będę dużym wzmocnieniem drużyny i razem z resztą chłopaków stworzymy silną ekipę, z którą konkurencja będzie musiała się liczyć - zapowiedział Mariusz Witecki.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 14

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda