Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Polskie ekipy szosowe

s24.pl > Kolarstwo > Polskie ekipy szosowe

Źródło:  "PZKol"
Niedziela, 29 maja 2016

s24.pl/Dariusz Krzywański Krawczyk liderem wyścigu "Złote Koło"

(Fot. s24.pl/Dariusz Krzywański)
Szymon Krawczyk wygrał poranną czasówkę i obronił prowadzenie po popołudniowym 3. etapie Wyścigu juniorów "Złote Koło" - XIII Memoriał Józefa Tropaczyńskiego.

Sobotnie zmagania rozpoczęły się od 5-kilometrowej jazdy indywidualnej w Drogini. Najszybciej - w 8 minut i 6 sekund - pokonał ją lider, Szymon Krawczyk (KTK Kalisz - SMS Toruń). Drugi Piotr Pękala (KS Pogoń Mostostal Puławy) stracił do niego 3 sekundy, a podium zamknął Artur Lewandowski (UKS Copernicus - SMS Toruń).


Na południowym etapie, prowadzącym wokół Łapanowa i liczącym 72 kilometry, Krawczyk był bliski trzeciego z rzędu zwycięstwa etapowego. Na kresce wyprzedził go jednak Richard Banusch (RSC Cottbus). Ostatnie miejsce na podium zajął Filip Maciejuk (KS Pogoń Mostostal Puławy).

Wyniki - 2. etap (ITT)

Wyniki - 3. etap

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda