Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Polskie ekipy szosowe

s24.pl > Kolarstwo > Polskie ekipy szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Sobota, 12 kwietnia 2014

s24.pl/Dariusz Krzywański Hellena Tour: Gradek najlepszy na czas!

(Fot. s24.pl/Dariusz Krzywański)
Kamil Gradek (BDC MarcPol) wygrał 2. etap XXIX wyścigu Szlakiem Bursztynowym HELLENA TOUR 2014 i został jego liderem. Gradek ponownie pokazał, że indywidualna jazda na czas jest jego domeną!

Gradek to znana i uznana marka w polskim peletonie, a jego umiejętności w jeździe na czas mogliśmy obserwować i podziwiać już niejednokrotnie.


Ale to nie koniec powodów do radości dyrektora sportowego Dariusza Banaszka, ponieważ drugie miejsce podczas zmagań czasowców zajął inny z jego kolarzy - Adam Stachowiak. Ten młody i utalentowany kolarz, który po rozpadzie Bank BGŻ Team, praktycznie w ostatniej chwili znalazł się w szeregach BDC MarcPol, już odwdzięcza się za zaufanie dyrektora przed sezonem. Wierzymy, że to dopiero początek możliwości Stachowiaka, którego stać na wiele.

Na trasie 14-kilometrowej czasówki, trzecie miejsce zajął Czech Frantisek Sisr (Dukla Praha) i w "generalce" zajmuje najniższe miejsce na podium.

W sobotę kolarzy czeka jeszcze jeden etap, 148-kilometrowy odcinek z Kalisza do Kazimierza Biskupiego.

Wyścig zakończy się w niedzielę etapem na trasie Błaszki - Kalisz (163 km).

 Mini sondaż

Czy tegoroczny Hellena Tour wygra Polak?

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Ocena: +1 Głosów: 1

Dodano: 2014-04-12 19:54:50
Dodał: jaco

Hellena

Dla Gradzia wielkie brawa, jednego nie pojmuje za co zawodnik z Kalisza dostaje czerwona koszulkę po jezdzie naczas jezeli Czajkowski ja wywalczył na 1 etapie

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda