Źródło:  "s24.pl"
Niedziela, 3 maja 2015

s24.pl/Dariusz Krzywański Grudziądz: Dwóch Polaków na końcowym podium

(Fot. s24.pl/Dariusz Krzywański)
Stanisław Aniołkowski (BDC NOSiR Nowy Dwór Maz.) wygrał ostatni, 4. etap Międzynarodowego wyścigu juniorów O Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza, a w klasyfikacji generalnej uplasował się na świetnym 2. miejscu.

Drugi na mecie ostatniego etapu wokół Grudziądza był Reprezentant Estonii - Siim Kiskonen, a trzeci finiszował Maurits De Waal (Willebrord Wil Vooruit), 4. Yannick Detant (MONKEYTOWN Cycling Team), a 5. Norbert Banaszek (BDC NOSiR Nowy Dwór Maz.).

W pierwszej 10-tce finiszowało jeszcze dwóch Polaków: 9. Karol Cygan (SMS Żyrardów) i 10. Szymon Krawczyk (KTK Kalisz SMS Toruń).

Klasyfikację generalną wygrał Max Kanter (RSC Cottbus) 10 sekund przed Aniołkowskim i 15 przed Krawczykiem. Na 7. pozycji wyścig zakończył Norbert Banaszek (BDC NOSiR Nowy Dwór Maz.), 11. był Alan Banaszek (BDC NOSiR Nowy Dwór Maz.), 12. Dawid Gieracki (SMS Świdnica), a 15. Sebastian Matusiak (BDC NOSiR Nowy Dwór Maz.).

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda