Źródło:  "s24.pl"
Sobota, 22 czerwca 2013

s24.pl/Tomasz Piechal Josef Cerny mistrzem Czech

(Fot. s24.pl/Tomasz Piechal)
Josef Cerny (CCC Polsat Polkowice) został mistrzem Czech w jeździe indywidualnej na czas w kategorii U23. Zawodnik polkowickiego klubu pokonał Josefa Hoska (Baukchnet-Author).

Cerny uzyskał czas 53:08 i o 20 sekund pokonał Hoska i o 45 sekund Petra Vakoca (Etixx-Ihned).

W elicie zwyciężył Jan Barta (Team NetApp-Endura), triumfator tegorocznych "Grodów". Barta obronił tym samym tytuł mistrza w czasówce sprzed roku i wygrał zdecydowanie. O blisko 2 minuty wyprzedził Vojtecha Hacecky'ego (Dukla Praga). Trzeci był Tomas Okrouhlicky (Sparta Praga).

a pan ladny dostal bana,no czyli czegos sie nauczyl w cofidisie

Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda