Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Polskie ekipy szosowe

s24.pl > Kolarstwo > Polskie ekipy szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Wtorek, 27 maja 2014

s24.pl/Dariusz Krzywański BKT: Andrzej Bartkiewicz nowym liderem

(Fot. s24.pl/Dariusz Krzywański)
Andrzej Bartkiewicz (Sante BSA Ziemia Brzeska) wygrał jazdę indywidualną na czas, 2. etap wyścigu Bałtyk-Karkonosze Tour i został nowym liderem imprezy. We wtorek odbędzie się jeszcze jeden etap.

Drugie miejsce w "czasówce" wokół Dobrej (23,8 km) zajął Czech Tomas Okrouhlicky (Sparta Praga), a trzeci był niemiecki kolarz Alexander Bauer (Matrix Racing Team).


W pierwszej "dziesiątce" znalazło się jeszcze czterech polskich kolarzy: 5. Kornel Sójka, 7. Jarosław Rębiewski, 9. Wojciech Halejak i 10. Mariusz Witecki (wszyscy Mexller, choć ekipa podzielona jest na dwa składy).

Po południu kolarze w ramach 3. etapu przejadą odcinek Wolin - Nowogard liczący 123,6 km.

Wyścig został objęty Patronatem Związku Gmin Karkonoskich oraz został ujęty w prestiżowym cyklu wyścigów kolarskich ProLiga, który skupia najważniejsze imprezy w Polsce. Organizatorem jest Towarzystwo Kolarskie Karkonosze Tour w Jeleniej Górze.

Tegoroczny Bałtyk-Karkonosze Tour składa się z ośmiu etapów, których łączna długość wynosi 912,2 km.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 2

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda