Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Polskie ekipy szosowe

s24.pl > Kolarstwo > Polskie ekipy szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Wtorek, 24 maja 2016

s24.pl/Dariusz Krzywański Biało-Czerwoni wysoko w Velothon Wales

(Fot. s24.pl/Dariusz Krzywański)
Z bardzo dobrej strony w wyścigu Velothon Wales pokazali się kolarze Verva Activejet Team. Na czwartym miejscu zmagania ukończył Karel Hnik, a piąty był Paweł Cieślik. 2. edycję klasyku wygrał Tom Stewart z Madison Genesis.

Z bardzo dobrej strony podczas Velothon Wales 2016 zaprezentowali się biało-czerwoni. W akcji dnia niemal przez cały dzień kręcili: Marcin Białobłocki (ONE Pro Cycling) i Kamil Gradek (VERVA Activejet Team). Po doścignięciu ucieczki jasne stało się, że na ulicach Cardiff o sukcesie zdecyduje pojedynek na kreskę. W nim najlepszy okazał się Tom Stewart, ale nas najbardziej cieszy 4. miejsce, które wywalczył Karel Hnik, 5. był Paweł Cieślik, 6. Karol Domagalski, a w drugiej dziesiątce na miejscach odpowiednio 12. i 14. sklasyfikowani zostali Białobłocki i Gradek.


Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda