Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» BGŻ Team

s24.pl > Kolarstwo > Polskie ekipy szosowe > BGŻ Team

Źródło:  "s24.pl" "teambgz.pl"
Poniedziałek, 28 listopada 2011

s24.pl/Tomasz Piechal Czajkowski i Sztobryn na dłużej w BGŻ Teamie

(Fot. s24.pl/Tomasz Piechal)
Kontrakty z BGŻ Teamem przedłużyli Konrad Czajkowski oraz Piotr Sztobryn. Czajkowski dwukrotnie stawał na podium krajowych imprez i z bardzo dobrej strony pokazał się w wyścigach rozgrywanych w Czechach i na Słowacji. Sztobryn miał udany początek sezonu, ale kontuzja kolana pokrzyżowała jego plany w drugiej połowie roku.

-To będzie mój trzeci sezon pod skrzydłami Zbigniewa Szczepkowskiego, a drugi w ekipie BGŻ Team i będzie on z pewnością zupełnie inny. Trochę wyżej podniosłem sobie poprzeczkę i zamierzam osiągnąć coś więcej, niż satysfakcja z samej jazdy na rowerze. Poprzedni rok nie był dla mnie taki zły, chociaż uważam, że mógł być dużo lepszy. Popełniłem parę błędów w przygotowaniach, ale teraz wiem już jak je wyeliminować – powiedział 23-letni Czaja.


O rok od niego młodszy Sztobryn jest zdania, że jego drużyna dysponuje bardzo silnym składem na sezon 2012 i włączy się do walki o zwycięstwa w najważniejszych krajowych wyścigach. - Mamy naprawdę mocny skład na przyszły sezon, doszło kilku doświadczonych kolarzy, są sprinterzy, górale i czasowcy, powinno być naprawdę dobrze. Będziemy w stanie powalczyć o zwycięstwo na wszystkich wyścigach. Ja osobiście liczę na start w którymś z dużych wyścigów, takim jak Szlakiem Grodów Piastowskich czy Wyścig Solidarności i Olimpijczyków i chcę pokazać się tam z dobrej strony. Jestem gotów zarówno do pomocy kolegom jak i do walki na własne konto, kiedy będzie to możliwe.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 2

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda