Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» BGŻ Team

s24.pl > Kolarstwo > Polskie ekipy szosowe > BGŻ Team

Źródło:  "Bank BGŻ Team"
Piątek, 29 czerwca 2012

s24.pl/Tomasz Piechal BGŻ Team: Sobota w Tychach, niedziela w Kole

(Fot. s24.pl/Tomasz Piechal)
Konrad Czajkowski, Piotr Sztobryn, Adam Stachowiak, Michał Podlaski i Paweł Brylowski będą reprezentować Team BGŻ w najbliższych dwóch wyścigach. W sobotę (30.06) kolarze ekipy kierowanej przez Zbigniewa Szczepkowskiego wystartują w X Wyścigu Kolarskim "Tyskie kryterium Fiata".

Zawodnicy ścigać się będą na pętli przygotowanej na ul. Sikorskiego obok Jeziora Paprocańskiego, czyli na takiej samej trasie jak w zeszłym roku. W zależności od kategorii do pokonania będą mieli nawet 30 okrążeń, co łącznie będzie dawało 60 km. Start i meta wyścigu znajdzie się jak zwykle przy Hotelu Piramida. Głównym organizatorem imprezy jest Kolarskie Towarzystwo Sportowe Tychy ze Zbigniewem Hanusikiem na czele.


Start honorowy kategorii "elita i "orlik" (30 okrążeń - ok. 60 km) nastąpi o godz. 14:45.

W niedzielę ten sam skład ekipy Bank BGŻ Team przeniesie się do Koła, gdzie dzień później zostanie rozegrane Kryterium „Koło 2012” organizowane przez Kolskie Towarzystwo Cyklistów.

V Kryterium Kolarskie o Memoriał Zdzisława Walczaka, bo o nim mowa, zostanie rozegrane w Kole w niedzielę 1 lipca ulicami: Sienkiewicza, Włocławska, Niezłomnych, Broniewskiego, Toruńska.

Start w kategorii Elita zaplanowano na godzinę 15:40, a dystans to 50 okrążeń (runda liczy 1800 m). Na trasie przygotowano 10 finiszy - duże punktowane są po 5, 3, 2 i 1 punkt.

Kolejnym startem kolarzy Bank BGŻ Team będzie następna odsłona tegorocznej BGŻ ProLigi - Wyścig Solidarności i Olimpijczyków.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda