Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» BGŻ Team

s24.pl > Kolarstwo > Polskie ekipy szosowe > BGŻ Team

Źródło:  "Informacja prasowa"
Sobota, 21 kwietnia 2012

s24.pl/Dariusz Krzywański BGŻ Team ściga się w Czechach

(Fot. s24.pl/Dariusz Krzywański)
BGŻ Team otrzymał zaproszenie na dwa wyścigi rozgrywane w Czechach w dniach 21 i 22 kwietnia. W sobotę kolarze zmierzą się na trasie "Regionem Kyjovske Slovacko". Elita będzie miała do pokonania 9 rund o długości 15 km pomiędzy miastami Strazovice, Veterov, Sobulky i Kyjov.

W niedzielę rozegrane zostanie kryterium „Memorial Jakuba Mrnky. Okrążenie o długości 1500m prowadzi przez miejscowości Komenske, Dobrovske i Nadrazni. W najbardziej prestiżowej kategorii Elity do pokonania będzie 35 rund.


BGŻ Team wystartuje w obu wyścigach w pełnym składzie. Na czeskich drogach w żółto-czarnych strojach pojawią się więc Łukasz Bodnar, Paweł Brylowski, Paweł Cieślik, Konrad Czajkowski, Błażej Janiaczyk, Krzysztof Jeżowski, Michał Podlaski, Tomasz Smoleń, Adam Stachowiak, Piotr Sztobryn i Mariusz Witecki.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda