Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» BGŻ Team

s24.pl > Kolarstwo > Polskie ekipy szosowe > BGŻ Team

Źródło:  "teambgz.pl"
Piątek, 30 marca 2012

BGŻ Team BGŻ Team jedzie do Dzierżoniowa i Sobótki

(Fot. BGŻ Team)
Kryterium w Dzierżoniowie i wyścig Ślężański Mnich w Sobótce zainaugurują kolarski sezon 2012 na polskich szosach. BGŻ Team wystartuje w obu imprezach w pełnym składzie.

Tak więc na dolnośląskich drogach w żółto-czarnych barwach zobaczymy Łukasza Bodnara, Pawła Brylowskiego, Pawła Cieślika, Konrada Czajkowskiego, Błażeja Janiaczyka, Krzysztofa Jeżowskiego, Michała Podlaskiego, Tomasza Smolenia, Adama Stachowiaka, Piotra Sztobryna i Mariusza Witeckiego.


- Fajnie, że w końcu przyszedł ten dzień, na który wszyscy niecierpliwie czekali - mówi dyrektor sportowy BGŻ Teamu Zbigniew Szczepkowski. - Chciałbym, żeby pogoda dopisała, bo wtedy przyjemniej jest się ścigać. Pierwszy start to zawsze okazja do porównania dyspozycji kolarzy i siły poszczególnych drużyn. Dlatego cieszę się, że rozpoczynamy sezon kolarski w Polsce.

Wyścig w Sobótce rozpocznie także tegoroczną walkę o tytuł najlepszego zawodnika prestiżowego cyklu BGŻ ProLiga.

- Mam trochę mieszane uczucia, bo bardzo lubię wyścig w Sobótce, ale czuję, że moje nogi nie są jeszcze w super dyspozycji - powiedział ubiegłoroczny triumfator BGŻ ProLigi Łukasz Bodnar. - Mam za sobą dopiero 5 dni wyścigowych, ale z drugiej strony kolarze pozostałych ekip też nie ścigali się więcej i powinni być w podobnej formie. Dlatego nie chcę mówić, że będę walczył o wygraną, ale jeśli nadarzy się okazja, to oczywiście spróbuję.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 4

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda