Źródło:  "s24.pl"
Niedziela, 12 lipca 2015

CCC Sprandi Polkowice Austria: Jan Hirt na podium

(Fot. CCC Sprandi Polkowice)
Jan Hirt z grupy CCC Sprandi Polkowice zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej wyścigu kolarskiego Dookoła Austrii. Zwyciężył Hiszpan Victor De La Parte (Team Vorarlberg), do którego podopieczny Piotra Wadeckiego stracił 1.32 min.

Na drugim stopniu podium stanął Belg Ben Hermans (BMC), tracąc do triumfatora 1.21.

Najlepszy z Polaków, Paweł Poljański zajął dziewiąte miejsce - 3.20 straty, a Sylwester Szmyd (CCC) był piętnasty - 5.17.

Ostatni, ósmy etap, z metą w Bregencji nad Jeziorem Bodeńskim, nie wniósł już zmian w klasyfikacjach. Triumfował po finiszu z peletonu Włoch Moreno Moser (Cannondale-Garmin), przed Australijczykiem Davidem Tannerem (IAM Cycling) oraz Francuzem Clementem Venturinim (Cofidis), a najszybszy z Polaków - Poljański uplasował się na 10. pozycji.

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda