Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Polskie ekipy szosowe

s24.pl > Kolarstwo > Polskie ekipy szosowe

Źródło:  "ActiveJet Team"
Czwartek, 1 października 2015

ActiveJet Team ActiveJet Team przedłuża kontrakty

(Fot. ActiveJet Team)
Pięciu zawodników z obecnego składu przedłużyło umowy z zespołem ActiveJet Team. Podpisy pod nowym kontraktem złożyli: Kamil Gradek, Paweł Bernas, Łukasz Bodnar, Michał Podlaski i Paweł Franczak.

- To są zawodnicy, którzy tworzą trzon naszego zespołu i zależało nam, aby pozostali z nami. Paweł Bernas ma za sobą bardzo udany sezon z wieloma zwycięstwami. Paweł Franczak bardzo mocno rozwinął się w naszej ekipie i liczymy na jego dalszy progres. Kamil Gradek jest nieoceniony jeśli chodzi o umiejętność "czytania wyścigu", podobnie jak Łukasz Bodnar, który świetnie sprawdza się w roli kapitana. Michał Podlaski to zawsze dobrze przygotowany zawodnik i mocny punkt zespołu - powiedział Piotr Kosmala, dyrektor sportowy ActiveJet Team.


W związku z ubieganiem się o licencję Professional Continental zespół prowadzi rozmowy z wieloma zawodnikami. Wzmocnienia zespołu będą obejmować zarówno kolarzy z Polski jak i z zagranicy. Ekipa nadal będzie kontynuować politykę wspierania polskich młodych talentów i należy się spodziewać angażu kilku zawodników z kategorii do lat 23.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Ocena: 0

Dodano: 2015-10-01 18:37:32
Dodał: '~Anonim'

Re: ActiveJet Team przedłuża kontrakty

Ten trzeci jakiś brzydal

Ocena: +1 Głosów: 1

Dodano: 2015-10-01 18:41:12
Dodał: '~yorg'

Trzeci

Trzeci od prawej,czy lewej?

Ocena: 0

Dodano: 2015-10-02 12:08:10
Dodał: '~Anonim'

Re: ActiveJet Team przedłuża kontrakty

Jakiś przystojniak, chyba w zimie jeździ bez blotnikow

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda