Źródło:  "s24.pl"
Poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Informacja prasowa MŚ-paracycling: Polacy z jednym medalem

(Fot. Informacja prasowa)
Polska reprezentacja w paracyclingu zakończyła swój udział w torowych MŚ w Aguascalientes (Meksyk) zdobywając jeden medal i cztery miejsca punktowane w rankingu UCI. Srebrny medal w wyścigu na 3000 metrów zdobyła Anna Harkowska.

Anna Harkowska wywalczyła srebrny medal w wyścigu na 3 kilometry z bardzo dobrym wynikiem 3:44.187, a do tego dołożyła również 7. miejsce na dystansie 500 m.

Tandem Marcin Polak/Michał Ładosz dwukrotnie uplasował się na 7. pozycji w wyścigach na 3 km i 1 km oraz zajęli 10. lokatę w sprincie. Szosowi Mistrzowie Świata zebrali nowe doświadczenia w rywalizacji na torze i zdobyli cenne punkty w kwalifikacjach do Igrzysk Paraolimpijskich Rio de Janeiro 2016.

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda