Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Mini-blog

s24.pl > Kolarstwo > Mini-blog

Źródło:  "s24.pl"
Czwartek, 8 października 2015

s24.pl/Dariusz Krzywański "Trochę skóry zostało na asfalcie"

(Fot. s24.pl/Dariusz Krzywański)

Mini-blog Moniki Brzeźnej (Nestle Fitness):


- W końcu nadszedł dla mnie koniec sezonu. W końcu...? Taaak! Co prawda będzie mi trochę brakowało wyścigów i tego całego zamieszania z nimi związanego, ale czuję, że mój organizm potrzebuje już solidnego odpoczynku.

- Ten sezon był długi, ale też udany. Chociaż niestety nie obyło się bez kraks i kontuzji, a w tym roku było ich wyjątkowo sporo, wiec trochę skóry zostało na asfalcie ;-) Ale nie o tym miałam pisać, wróćmy do końcówki sezonu...


- Jak wiecie, pod koniec września reprezentowałam Polskę na mistrzostwach świata w Richmond. Chociaż osobiście z mojej dyspozycji w dniu startu nie jestem do końca zadowolona (forma była dobra, więc nie wiem czy to przez pogodę, zmianę strefy czasowej, czy po prostu...), to starałam się robić co w mojej mocy, żeby wykonać swoje zadania na ten wyścig i jak najbardziej wzmocnić naszą drużynę. Myślę, że jeśli ktoś oglądał nasz wyścig to zauważył aktywną jazdę polskiej reprezentacji. Każda z nas starała się wykonać w 100% swoje zadania. Kasia Niewiadoma wywalczyła znakomite siódme miejsce! Była wśród najlepszych dziesięciu kolarek świata. Wielkie brawa i gratulacje!

- Tuż po powrocie z mistrzostw świata przyszedł czas na mistrzostwa Polski w jeździe parami i drużynowej na czas. Dla mnie były udane, nawet bardzo! Złoto w parze z Pauliną trzeci rok z rzędu i zwycięstwo w drużynie z Pauliną, Anią Plichtą i Agą Skalniak w składzie. Ciężko było jak zawsze, z resztą jeśli ktoś miał okazję startować, to wie o co chodzi... ;-) Ale było warto.

- Teraz czeka mnie roztrenowanie, odpoczynek i... ładowanie baterii na przyszły rok. Nowy sezon, nowa motywacja i nowe cele. A przy okazji wielkie podziękowania dla całego klubu TKK Pacific, dla dziewczyn z drużyny Nestle Fitness Cycling Team i całej reszty za ten sezon.

Do następnego razu, Monika

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 2

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda