Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Mini-blog

s24.pl > Kolarstwo > Mini-blog

Źródło:  "s24.pl"
Niedziela, 7 lutego 2016

Anna Plichta "Sezon zaczynam w Strade Bianche"

(Fot. Anna Plichta)

Mini-blog Anny Plichty (BTC City Ljubliana):


- Witam wszystkich czytelników portalu s24.pl w nowym roku. Od mojego ostatniego wpisu minęły już 2 miesiące. Pora więc przybliżyć wam, co działo się u mnie w tym czasie.

- Ten rok przyniósł wiele zmian w moim życiu. Zmiana ekipy, a także zupełnie inny okres przygotowawczy niż w poprzednich latach. W połowie grudnia wzięłam udział w zgrupowaniu razem z moją nową drużyną BTC City Ljubliana. Spędziłyśmy pięć dni w Chorwacji, gdzie wykonałyśmy kawał dobrej roboty, a z drugiej strony miałam okazję poznać dziewczyny. Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne. W słoweńskiej drużynie panuje bardzo dobra atmosfera. Ludzie są otwarci i pomocni. Dokładnie tak jak zapowiadała Eugienia Bujak :-)


- Do domu wróciłam dosłownie na Święta. Czas spędzony w domu w stu procentach wykorzystałam na regenerację, oczywiście w towarzystwie moich najbliższych. Naładowałam akumulatory na kolejne tygodnie ciężkiej pracy. Już 29 grudnia razem z kadrą narodową przeszłam szczegółowe badania w Instytucie Sportu oraz COMsie, a 4 stycznia rozpoczęłyśmy zgrupowanie w Calpe - zorganizowane przez PZKol.

- Po dwóch tygodniach część ekipy wróciła do Polski. Ja dzięki Polskiemu Związkowi Kolarskiemu mogłam przedłużyć swój pobyt aż do 10 lutego. Dzięki temu udało mi się zrealizować wszystkie zaplanowane treningi i jestem przekonana ze wykonana praca zaprocentuje w sezonie.

- Jeśli chodzi o plany na najbliższe tygodnie, to zapowiada się ciekawie. 10 lutego wracam do Polski, a już 15 wyjeżdżam do Słowenii, gdzie spędzę najbliższy sezon. 17 lutego rozpoczynam kolejne zgrupowanie z moją drużyną. Sezon zaczynam 5 marca wyścigiem Strade Bianche. Już nie mogę się doczekać :-)

- Trzymajcie kciuki i do usłyszenia!

 Mini sondaż

Czy to będzie dobry sezon dla Anny Plichty?

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 4

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda