Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Mini-blog

s24.pl > Kolarstwo > Mini-blog

Źródło:  "s24.pl"
Wtorek, 23 lutego 2016

s24.pl/Dariusz Krzywański "Priorytetem... kobiecy Tour de Pologne"

(Fot. s24.pl/Dariusz Krzywański)

Mini-blog Alicji Ratajczak (Mróz Jedynka Kórnik):


- Witam wszystkich czytelników s24, na łamach którego będę miała przyjemność prowadzić swojego kolarskiego mini-bloga. W skrócie opowiem Wam co u mnie słychać i jakie mam plany na nadchodzący sezon.

- W styczniu wraz z moją "Mroźną" drużyną przebywałam na tygodniowym zgrupowaniu w Zakopanem, gdzie głównie skupiliśmy się na treningach ogólnorozwojowych. Po powrocie do domu, był już czas, aby wejść na rower.


- Z początkiem lutego przeszłam badania wydolnościowe, pod okiem doktora Piotra Kosielskiego w medicycling znajdującym się w Łodzi, dzięki temu mogę patrzeć optymistycznie na nadchodzący sezon.

- Obecnie wraz ze swoim zespołem przebywam na zgrupowaniu w słonecznym Calpe. Ciężkie podjazdy i piękne widoki dodają mi jeszcze większego "powera" podczas treningu. Miejmy nadzieje, że zrobione tu treningi oraz opieka fizjoterapeutyczna Agaty Staręgi, zaowocują dobrym wynikiem w sezonie.

- Standardowo, jak co roku pierwszym moim startem będzie wyścig w Dzierżoniowie oraz w Sobótce, zaś priorytetem na ten sezon będzie kobiecy Tour de Pologne.

- Dziękuję wszystkim za wsparcie, w szczególności Państwu Marii i Wojciechowi Mróz, dzięki którym mamy podwójną motywację do ciężkiej pracy, mojemu wujkowi, a zarazem trenerowi Robertowi Taciakowi oraz wszystkim osobom, które pomagają mi rozwinąć skrzydła :-)

- Warto też dodać. że w tym sezonie wraz dziewczynami będziemy ścigały się na rowerach renomowanej firmy Colnago ;-)

Pozdrowienia dla czytelników s24!
Trzymajcie kciuki!

Alicja

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 18

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda