Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Mini-blog

s24.pl > Kolarstwo > Mini-blog

Źródło:  "s24.pl"
Czwartek, 5 marca 2015

ActiveJet Team/Szymon Gruchalski Mickiewicz: "Dobre nowiny przeplatają się z tymi złymi"

(Fot. ActiveJet Team/Szymon Gruchalski)

Mini-blog Tomka Mickiewicza (ActiveJet Team):


- Witam wszystkich! Jak to w życiu bywa dobre nowiny przeplatają się z tymi złymi i tak też jest tym razem u mnie.

- Z dobrych wieści, jak już pewnie słyszeliście, do grona naszych sponsorów dołączyła spółka Orlen Paliwa. Mam nadzieję, że współpraca się rozwinie i zrobimy duży krok w przód.


- Dla mnie ostatnie dni to treningi i jeden wyścig w Portugalii. Zanim przyjechałem "w ciepłe" trenowałem solidnie w domu, gdzie wykonałem sporo dobrej roboty, mając w perspektywie trzy starty w Portugalii.

- Forma miała iść w górę, ale niestety na trzy dni przed startem, zaczęło boleć mnie kolano. W pierwszym wyścigu wystartowałem, ale musiałem odpuścić, aby nie przypłacić tego jakąś cięższą kontuzją. Ból nadal jest, więc postanowiliśmy, że nie ma co czekać, trzeba wrócić do domu i udać się na badania.

- Jestem już umówiony na wizytę u specjalisty. Szkoda, że nie wystartuję w kolejnych wyścigach, ale zdrowie jest najważniejsze. Sezon jest długi i jeszcze będę mógł się wykazać. Teraz trzeba zadbać o kolano, aby jak najszybciej wrócić w pełni zdrowia na rower.

- Trzymajcie kciuki za mnie i moje kolano. Pozdrawiam!

Tomek Mickiewicz

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 3

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda