Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Mini-blog

s24.pl > Kolarstwo > Mini-blog

Źródło:  "s24.pl"
Środa, 30 września 2015

PZKol/Andrzej Piątek "Medal, o którym tak bardzo marzyłam!"

(Fot. PZKol/Andrzej Piątek)

Mini-blog Agnieszki Skalniak (Nestle Fitness Cycling Team):


- Cześć. Tym razem krótko o moim starcie w Mistrzostwach Świata w Richmond. Już przed samym wylotem choroba pokrzyżowała moje plany. Temperatura, ból głowy, gardła i katar...

- Wszystko przeciwko mnie. A przecież to moja docelowa impreza, cały sezon pracowałam na to, żeby pojechać właśnie do USA i walczyć.


- Pobyt przed startami spędziłam leżąc w łóżku. W dniu czasówki straciłam głos, ledwo oddychałam. Przyjechałam na start - jak zwykle rozgrzewka, smarowanie nóg i ogień! Niestety, minutę przed startem okazało się, że moje radio nie działa i nie będę dostawać informacji z wozu technicznego. To był gwóźdź do trumny.

- Jak zwykle walczyłam do końca i ostatecznie zajęłam dziewiąte miejsce. Cieszyłam się, że jestem w światowej dziesiątce, ale wiedziałam, że mogę walczyć o podium.

- Chciałam zapomnieć o tym dniu jak najszybciej. Wróciłam do hotelu i kontynuowałam leczenie, co nie było łatwym zadaniem, bo jak wiecie większość leków jest zabroniona.

- Do startu wspólnego coraz bliżej, a ja wciąż walczyłam z chorobą. Na starcie, mimo złego samopoczucia miałam bardzo pozytywne nastawienie, wiedziałam, że to moja druga i ostatnia szansa na medal, o którym tak bardzo marzyłam!

- Najfajniejszą rzeczą jaką pamiętam, to sytuacja, która wydarzyła się 16 km przed metą - Chloe Dygert klepnęła mnie w ramię, krzyknęła: "Good job!" i... odjechała po złoto :-) Reszty nie da się opisać!

- Bardzo dziękuję wszystkim fanom za doping, trenerowi za przygotowanie, całej ekipie za obsługę i rodzinie za niespodziankę na lotnisku ;-)

Pozdrawiam, Agnieszka

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 3

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda