Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Mini-blog

s24.pl > Kolarstwo > Mini-blog

Źródło:  "s24.pl"
Środa, 9 lipca 2014

s24.pl/Tomasz Piechal "Koszulka z orłem wróciła do CCC!"

(Fot. s24.pl/Tomasz Piechal)

Mini-blog Marka Rutkiewicza (CCC Polsat Polkowice):


- Od Tour de Swiss minęły zaledwie dwa tygodnie, a już trzeba wracać do ciężkich górskich treningów, które - mam nadzieję - odpowiednio przygotują mnie do nadchodzącego wielkimi krokami Tour de Pologne.

- Chciałbym jednak cofnąć się o tydzień i podsumować Mistrzostwa Polski, które zakończyły się w ubiegły weekend Sobótce. Start wspólny elity przebiegał na bardzo wysokim poziomie - już nie pamiętam mistrzostw, na których od startu do mety szedł cały czas "gaz". Praktycznie przez cały wyścig były jakieś ucieczki przed peletonem, w których prawie zawsze mieliśmy swoich przedstawicieli - czytaj zawodników CCC Polsat Polkowice :-). Prawie zawsze, bo na dwie rundy do mety odjechał nam na solo Maciej Bodnar.


- Ale mieliśmy wszystko pod kontrolą, ponieważ w pierwszej grupie jechało nas sześciu z CCC, a więc mogliśmy zadbać o to, by na ostatniej rundzie dojść uciekiniera, a w końcówce pomóc Bartkowi Matysiakowi zdobyć tytuł Mistrza Polski!

- Także po trzech latach, koszulka z orłem wróciła ponownie do CCC!!! Gratulacje Matys!!!

- Po mistrzostwach w końcu przyszedł czas na odpoczynek. Oczywiście bez szaleństw, bo tylko pięć dni. Ale to wystarczyło, by zregenerować siły i nabrać mobilizacji do kolejnych ciężkich treningów.

- Obecnie przebywam w moim ulubionym miejscu do trenowania, jakim jest Zieleniec. Planuję pozostać tutaj aż do końca lipca, z małą przerwą na Tour of Sibiu - odbywający się w dniach 17-20.07. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i uda mi się wykonać w stu procentach ustalony plan treningowy.

Marek Rutkiewicz

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 2

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Ocena: 0

Dodano: 2014-07-11 09:28:52
Dodał: '~Kasier'

sprzedawca paszy

Rutek idzie do Mrozaaaa,pewne info

Ocena: 0

Dodano: 2014-07-11 13:03:14
Dodał: '~Anonim'

Pasza

Pa - Szoł - Wont

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda