Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Mini-blog

s24.pl > Kolarstwo > Mini-blog

Źródło:  "s24.pl"
Czwartek, 14 sierpnia 2014

s24.pl/Dariusz Krzywański "Kobiety też będą mieć swój TdP"

(Fot. s24.pl/Dariusz Krzywański)

Mini-blog Pauliny Brzeźnej-Bentkowskiej (TKK Pacific Toruń):


- Witam wszystkich bardzo serdecznie na moim blogu. Za mną krótki odpoczynek od roweru. Fajnie czasami odciąć się od kolarskiego świata na moment. Wakacje, jak to wakacje, szybko minęły i już od pierwszych dni sierpnia rozpoczęłam kolejne przygotowania do drugiej części sezonu.

- Za mną już także pierwsze kontrolne starty. Tym razem pięć dni spędziłam w kujawsko-pomorskim, gdzie zorganizowano dla nas trzy dni ścigania. 1 i 2 sierpnia ugościł nas Grudziądz i Gruczno, a w niedzielę Kijewo Królewskie. Starty okazały się udane i to dodaje skrzydeł do dalszej pracy.


- Ale najwięcej się działo w poniedziałek, bo w poniedziałek startował Tour de Pologne z Torunia. Nasz narodowy wyścig, nasza duma.

- Zwykle obserwowałam Tour tylko i wyłącznie z punktu widzenia kibica. W tym roku miałam troszkę więcej do "roboty" niż tylko stać, bić brawo i rozmawiać ze znajomymi. Posmakowałam troszeczkę jak to być hostessą, ale zdecydowanie wolę być kolarką :-)

- Dla mnie jednak najważniejszy był krótki dialog między mną, a Panem Czesławem Langiem. A było to tak - Czesław Lang: Paulinko, zorganizować Wam taki Tour de Pologne? Ja: Oczywiście, że tak!!!

- Myślę, że kiedyś kobiety też będą mieć swój TdP :-)

- Nie wiem jak Wam podobał się tegoroczny TdP, ale mi bardzo. Chłopaki po prostu dali czadu. Emocje i walka na każdym etapie. Na koniec zwycięstwo Rafała, 5. miejsce Przemka i prawie 10. miejsce "Rutka". Prawie trzech Polaków w top10! Zwycięstwa, które zapisały się bardzo głęboko w pamięci fanów kolarstwa i nie tylko.

Pozdrawiam i do usłyszenia.

Paulina Brzeźna-Bentkowska

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 4

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Ocena: 0 Głosów: 2

Dodano: 2014-08-14 12:13:28
Dodał: '~Anonim'

Re: "Kobiety też będą mieć swój TdP"

Mastersi tez chca TdP.

Ocena: 0

Dodano: 2014-08-14 17:14:56
Dodał: '~Asia.L'

Re: "Kobiety też będą mieć swój TdP"

Nie puszczą Polską Elitę męszczyzn z dziewczynami,to może Tour de Pologne wygrają?
Jak Paulina Brzeźna nie będzie startowała,albo im sprzeda;)

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda