Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Mini-blog

s24.pl > Kolarstwo > Mini-blog

Źródło:  "s24.pl"
Czwartek, 3 grudnia 2015

s24.pl/Dariusz Krzywański "Czas podsumowań"

(Fot. s24.pl/Dariusz Krzywański)

Mini-blog Adama Stachowiaka (Kolss-BDC):


- Wielkimi krokami zbliża się koniec roku, więc można podsumować mijający sezon i pomyśleć co czeka w przyszłym.

- Miniony sezon był najlepszy w mojej dotychczasowej karierze, choć było również wiele momentów, które chciałbym szybko zapomnieć. Najbardziej cieszy mnie zwycięstwo w wyścigu UCI (Mem. Grundmana i Wizowskiego), dobre miejsca w Wyścigu Szlakiem Grodów Piastowskich i Wyszehradzkim rozgrywanym w Polsce. Duży wpływ na te wyniki miało to, że mogłem ścigać się w ekipie Kolss-BDC, w której poziom sportowy jaki obsługa stoi na bardzo wysokim poziomie.


- Jeśli początek sezonu można uznać za udany, to druga część była słaba. Jedną z przyczyn tego był wyjazd na wyścig do Chin (Tour of Qinghai Lake). Problemy na 3. etapie, wycofanie się z wyścigu i 3-tygodniowy pobyt odbił się w dalszym czasie.

- To wszystko już za mną, a przyszły sezon, który spędzę w ekipie Verva ActiveJet Team tak naprawdę już niedługo, więc zaczynam trenować. 6 grudnia wylatuję na Majorkę żeby pojeździć trochę w cieplejszym klimacie, potem powrót do domu i po nowym roku znów kierunek Hiszpania - także na nudę raczej nie będę narzekał.

Pozdrawiam wszystkich!

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 2

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda