Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Mini-blog

s24.pl > Kolarstwo > Mini-blog

Źródło:  "s24.pl"
Piątek, 11 grudnia 2015

s24.pl/Dariusz Krzywański "Czas na zmiany"

(Fot. s24.pl/Dariusz Krzywański)

Mini-blog Łucji Pietrzak (ATOM Dzierżoniów):


- Rok 2015 niebawem się kończy, czas na krótkie podsumowanie końcówki sezonu. Wrócę do października i mistrzostw Europy elity na torze w Szwajcarii.

- Na tych mistrzostwach wystartowałam w wyścigu eliminacyjnym który po raz pierwszy został wprowadzony do imprezy tej rangi. Trochę szalony wyścig, każdy się broni by nie odpaść, "przepychanki" cały czas. Nie udało się walczyć o najwyższe miejsca, ale kolejne doświadczenie zebrane, które mam nadzieję zaprocentuje w przyszłości.


- Ostatni wyścig w sezonie to pary i drużyny, które odbyły się w Opatówku. W pierwszym dniu wystartowałam z Karoliną, udało nam się zająć 4. miejsce. W niedzielnym wyścigu nasza drużyna była nieco "zmodyfikowana". Poza mną, Karoliną i Natalią wystartowała nasza juniorka Dorota. Po pewnych przygodach na trasie (dziewczyny wiedzą...), wykręciłyśmy brązowy medal. Był to już mój ostatni wyścig w barwach Dzierżoniowa.

- Chciałabym podziękować wszystkim sponsorom, trenerowi Mariuszowi Mazurowi i oczywiście dziewczynom za super atmosferę.

- A teraz czas na zmiany. W nowym sezonie będę reprezentować barwy MAT ATOM Sobótka! Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do tego klubu. Wiem, że to szansa na mój dalszy rozwój i za tę szansę chcę podziękować wszystkim, którzy mi ją dali!

Łucja

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda