Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Mini-blog

s24.pl > Kolarstwo > Mini-blog

Źródło:  "s24.pl"
Poniedziałek, 30 czerwca 2014

s24.pl/Tomasz Piechal "Będę musiała jeszcze poczekać"

(Fot. s24.pl/Tomasz Piechal)

Mini-blog Anny Plichty (TKK Pacific Toruń):


- Nie ukrywam, że liczyłam na swój dobry występ podczas Mistrzostw Polski w jeździe indywidualnej na czas. Wiedziałam, że walka o zwycięstwo będzie zacięta, ale przecież nie ma rzeczy niemożliwych.

- Trasa w Zawoni, która podczas objazdu wydawała się zupełnie płaska, na wyścigu mocno dała się we znaki. Dodatkowo pogoda nie ułatwiała rywalizacji. Zdecydowanie zabrakło mi odrobiny szczęścia i wystartowałam w ulewie. Trudne warunki na trasie spowodowały, że na pierwszym nawrocie popełniłam błąd, przez co wypadłam z trasy. Później ciężko mi było złapać swój rytm i jechałam dość asekuracyjnie, bo wiedziałam, że ryzykując można zbyt dużo stracić. Jednego jestem pewna - dałam z siebie wszytko, a zastanawianie się, "co by było gdyby..." nie ma w tym momencie większego sensu, bo wyniku to nie zmieni.


- Pozostał lekki niedosyt, ale nie czuję się przegrana, bo nawiązałam walkę z krajową czołówką i to dla mnie bardzo ważne. Najważniejsze, że wyciągnęłam wnioski z tego startu i była to dla mnie solidna lekcja na drodze do Mistrzostw Europy.

- Na koszulkę z orzełkiem, będę musiała jeszcze poczekać, ale mam teraz motywację do jeszcze cięższej pracy.

Anna Plichta (TKK Pacific Toruń)

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 2

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Ocena: 0 Głosów: 2

Dodano: 2014-06-30 15:14:48
Dodał: '~Xxx'

.

nie tylko u Ciebie padał deszcz:D

Ocena: 0

Dodano: 2014-06-30 18:18:43
Dodał: '~Nikodem'

Nie przejmuj się!

Następnym razem na pewno Ci się uda :)

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda