Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo torowe | Tor

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo torowe

Źródło:  "s24.pl"
Poniedziałek, 14 listopada 2016

Tomasz Piechal Torowy PŚ: Znakomita jazda biało-czerwonych

(Fot. Tomasz Piechal)
W drugiej edycji tegorocznego Pucharu Świata na torze rozgrywanym w holenderskim Apeldoorn, znów znakomicie spisali się nasi zawodnicy. Po zwycięstwo w konkurencji omnium sięgnął zaledwie 19-letni Szymon Sajnok, ale nie były to jedyne nasze sukcesy.

Kolejne miejsce na podium zajął Kamil Kuczyński. W sprincie indywidualnym Polak uplasował się na 2. pozycji, co sprawiło, że aktualny Mistrz Europy w sprincie drużynowym wysunął się na czoło klasyfikacji Pucharu Świata w tej kategorii.


W piątek i w sobotę wspomniany Sajnok startował w wyścigu drużynowym na 4-kilometry na dochodzenie, zajmując razem z Danielem Staniszewskim, Alanem Banaszkiem i Adrianem Teklińskim czwarte miejsce.

Piąte miejsce w kolarskim medisoonie natomiast wywalczyła dwójka - Daniel Staniszewski i Wojciech Pszczolarski.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

« Powrót do komentarzy
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Czy chcesz zgłosić poniższy komentarz do moderatora?


Ocena: +1 Głosów: 1

Dodano: 2016-11-18 23:09:57
Dodał: '~Toya'

Re: Re: Re: Torowy PŚ: Znakomita jazda biało-czerwonych

przyzwoitośc etyka dobre obyczaje??? o czym ty piszesz? jak jakiś trener wciąga do wyra zawodniczkę którą trenuje to to nie jest trener tylko palant i nie ma znaczenia ze oboje byli pełnoletni -gdyby tak zrobił nauczyciel szkolny z uczennicą to wyklęto by go na wieki a tego zrobiono szefem wyszkolenia jak o taką moralność chodzi to trafiłeś

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda