Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo torowe | Tor

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo torowe

Źródło:  "s24.pl"
Poniedziałek, 14 listopada 2016

Tomasz Piechal Torowy PŚ: Znakomita jazda biało-czerwonych

(Fot. Tomasz Piechal)
W drugiej edycji tegorocznego Pucharu Świata na torze rozgrywanym w holenderskim Apeldoorn, znów znakomicie spisali się nasi zawodnicy. Po zwycięstwo w konkurencji omnium sięgnął zaledwie 19-letni Szymon Sajnok, ale nie były to jedyne nasze sukcesy.

Kolejne miejsce na podium zajął Kamil Kuczyński. W sprincie indywidualnym Polak uplasował się na 2. pozycji, co sprawiło, że aktualny Mistrz Europy w sprincie drużynowym wysunął się na czoło klasyfikacji Pucharu Świata w tej kategorii.


W piątek i w sobotę wspomniany Sajnok startował w wyścigu drużynowym na 4-kilometry na dochodzenie, zajmując razem z Danielem Staniszewskim, Alanem Banaszkiem i Adrianem Teklińskim czwarte miejsce.

Piąte miejsce w kolarskim medisoonie natomiast wywalczyła dwójka - Daniel Staniszewski i Wojciech Pszczolarski.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

« Powrót do komentarzy
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Twoja odpowiedź (na komentarz poniżej)
Autor Tytuł Treść komentarza


Ocena: +1 Głosów: 1

Dodano: 2016-11-18 21:03:27
Dodał: '~Neiro'

Re: Re: Torowy PŚ: Znakomita jazda biało-czerwonych

Piątek już jest Ambasadorem-a tak naprawdę -zwykłym słupem ogłoszeniowo-reklamowym pewnej firmy efdwarazydwa-czy ktoś wie co takiego dobrego zrobiła ona dla polskiego kolarstwa? Czy to nie wstyd brać kasę z Pzkol a reklamować Bóg wie kogo? Zakładam że formalnoprawnie wrzystko jest Ok ale jest jeszcze przyzwoitość i etyka-słoma w butach przysłania dobre obyczaje...

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda