Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo torowe | Tor

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo torowe

Źródło:  "s24.pl" "PZKol"
Czwartek, 8 sierpnia 2013

PZKol MŚ Tor: 6. miejsce na dochodzenie

(Fot. PZKol)
Polska drużyna w składzie Natalia Nowotarska, Nikol Płosaj, Natalia Radzicka i Viktoria Żegleń zajęła 6. miejsce w wyścigu na dochodzenie podczas rozgrywanych w Glasgow torowych mistrzostw świata juniorów.

Zawodniczki, reprezentujące na co dzień drużynę Jedynka Limaro Kórnik, uzyskały w kwalifikacjach szósty wynik. O medal złoty i tytuł mistrzyń Europy walczyły reprezentacje z dwoma najlepszymi czasami kwalifikacji. Brytyjki, które wykręciły najlepszy czas w pierwszej rundzie nie znalazły konkurecnji w biegu finałowym, zdecydowanie pokonując Rosjanki i zdobywając złoto ME.


W keirinie - Patryk Rajkowski i Mateusz Rudyk - zajęli w 1. rundzie, w swoich biegach, 4. miejsce. W repasażach nie udało im się wywalczyć awansu do półfinałów i "biało-czerwoni" odpadli z rywalizacji o medale.

W piatek 3. dzień zawodów i kolejne wyścigi naszych reprezentantów.

Wyniki wyścigu na dochodzenie

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda