Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Trial

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo górskie | MTB > Trial

Źródło:  "s24.pl"
Czwartek, 13 czerwca 2013

Galeria Krakowska Zapraszamy na MP w trialu rowerowym!

(Fot. Galeria Krakowska)
Już w najbliższą sobotę 15 czerwca zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski w Trialu. Impreza odbędzie się na placu Jana Nowaka Jeziorańskiego w Krakowie, w samym centrum miasta przed Galerią Krakowską.

Organizatorem zawodów jest Klub Sportowy Lotto Aquila w Wadowicach oraz Polski Związek Kolarski. Mistrzostwa zostaną rozegrane w konkurencjach: Femine Open - do wyłonienia mistrzyni Polski potrzebne minimum 6 zawodniczek, Junior, Elita 20”, Elita MTB 26”. Dodatkowo odbędzie się rywalizacja w kategorii hobby do 15 lat i powyżej 15 lat.


Starcie o tytuł najlepszego trialowca w Polsce odbędzie się na 6 odcinkach specjalnych ustawionych na placu Jana Nowaka Jeziorańskiego pod Galerią Krakowską. Do budowy odcinków planuje się wykorzystanie: szpul drewnianych, kręgów betonowych, podkładów kolejowych, opon wielkogabarytowych, pni drzew.

Bezpośrednio po slalomie nastąpi uroczyste zakończenie imprezy połączone z dekoracją mistrzów Polski 2013 (wewnątrz galerii). Po dekoracji planowany jest ponadto pokaz mistrzów.

Równolegle z mistrzostwami Polski zostanie rozegrany puchar Galerii Krakowskiej. Trasa 6 odcinków specjalnych wzbogacona będzie slalomem równoległym.

Program:
12:00 - 14:00 - zapisy i rozgrzewka
14:00 - start pierwszego zawodnika – zawodnicy startują co minutę w wylosowanej przy zapisach kolejności
18:30 - slalom równoległy
19:00 - dekoracja mistrzów

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Ocena: 0

Dodano: 2013-06-23 12:03:27
Dodał: '~TheSpot'

Filmik z wydarzenia

Filmik z mistrzostw Polski w trialu - galeria krakowska 15.06.2013 https://www.youtube.com/watch?v= cch2aWPkqeU

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda