Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Skandia MTB Maraton Lang Team

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo górskie | MTB > Skandia MTB Maraton Lang Team

Źródło:  "s24.pl"
Poniedziałek, 17 maja 2010

PP: Zmiana na pozycji lidera


Przemysław Ebertowski (Subaru Trek Gdynia) objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski w maratonach MTB. W niedzielę w Bielawie odbyła się druga odsłona tegorocznego cyklu.

Ebertowski zajął w Bielawie 4. pozycję, ale dzięki punktom zdobytym podczas pierwszego wyścigu w Zgierzu wysunął się na pozycję lidera. Prowadzenie stracił natomiast Bartosz Janowski (Dobre Sklepy Rowerowe - Author), który nie został sklasyfikowany na mecie drugiego maratonu i spadł aż na 8. miejsce.

Pierwsze punkty do klasyfikacji zdobyli zawodnicy Mróz ActiveJet, których bardzo dobra jazda na niedzielnym Skandia Maratonie przełożyła się na pokaźną ich liczbę. Zwycięzca wyścigu w Bielawie Bartosz Banach wskoczył na 6. lokatę, jego brat Robert na 9. a Krzysztof Krzywy na 10.

Jak na razie na czołowych trzech pozycjach plasują się kolarze, którzy zdobywali punkty na pierwszych dwóch edycjach. Oprócz Ebertowskiego, który otwiera listę, w czołówce znajdują się Michał Putz (AGPol Team) i Tomasz Sikora (LKS Iskra Głogoczów).

Do klasyfikacji Pucharu Polski zalicza się każdemu zawodnikowi 6 najlepszych rezultatów. Trzech pierwszych zawodników oraz trzy pierwsze zawodniczki z rankingu Pucharu Polski na dzień 26.07.2010r. (po sześciu edycjach - do rankingu branych będzie 5 najlepszych startów) zostanie powołanych do startu w Mistrzostwach Świata w Maratonie MTB.

PP w maratonie MTB, klasyfikacja po 2. etapie - nieoficjalna

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda