Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo górskie | MTB

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo górskie | MTB

Źródło:  "s24.pl"
Niedziela, 2 kwietnia 2006

PŚ MTB - Curacao


    PŚ MTB - Curacao
                            wyniki kobiet
 1. Gunn-Rita Dahle (Nor) Multivan Merida      1.45.54
 2. Sabine Spitz (Ger) Specialized                1.38
 3. Margarita Fullana Riera (Esp) Illes Balears   3.05
 4. Marie-Helene Premont (Can) Rocky Mountain     3.39
 5. Mary Mc Conneloug (USA)                       3.49
 6. Petra Henzi (Sui) Fischer-Bmc                 6.05
 7. Maja Wloszczowska (Pol) Lotto                 6.16
 8. Lene Byberg (Nor) Bikin'cyprus Int            6.26
 9. Cecile Rode (Fra) Team Lapierre International 6.50
10. Susan Haywood (USA) Trek Volkswagen           6.56
11. Alison Sydor (Can) Rocky Mountain             7.02
12. Hanka Kupfernagel (Ger) Sportsstar Focus      7.05
13. Katerina Nash (Cze)                           7.27
14. Kiara Bisaro (Can) GearsRacingcom             7.49
15. Maroussia Rusca (Sui) Team BikeparkCh Tui     8.16
16. Jimena Florit (Arg)                           8.45
17. Adelheid Morath (Ger)                         8.59
18. Maria Ostergren (Swe)                         9.00
19. Severine Hansen (Fra)                         9.02
20. Irina Kalentyeva (Rus)                       10.13
21. Heather Irmiger (USA)                        10.47
22. Nina Gohl (Ger) Multivan Merida Biking Team  10.49
23. Willow Koerber (USA)                         10.53
24. Laura Turpijn (Ned)                          11.12
25. Magdalena Sadlecka (Pol) Lotto               11.44
26. Janka Stevkova (Svk) Max Cursor              12.02
27. Arielle Van Meurs (Ned)                           
28. Shonny Vanlandingham (USA)                   12.35
29. Sabrina Enaux (Fra) Team Lapierre            12.57
30. Jaqueline Mourao (Bra)                       13.35
31. Katrin Schwing (Ger)                         13.53
32. Lea Davison (USA) Trek Volkswagen            14.15
33. Anna Szafraniec (Pol) Lotto                  14.55
34. Francisca Campos Salas (Chi)                 15.07
35. Nina Homovec (Slo)                           15.41
36. Ivonne Kraft (Ger)                           15.48
37. Kelli Emmett (USA)                           15.55
38. Katrin Leumann (Sui) Team BikeparkCh Tui     16.42
39. Evelyn Staffler (Ita)                        16.52
40. Saskia Elemans (Ned)                         16.57
41. Tereza Hurikova (Cze) Ceska Sporitelna Mtb   17.41
    strata jednej rundy
42. Nathalie Schneitter (Sui)                        
43. Elina Sophokleous (Cyp) Bikin'cyprus Int          
    strata dwóch rund
44. Liliana Uzcategui (Ven)                           
45. Yaniz Hernandez (Ven)                             
46. Kristina Andrus (USA)                             
47. Kristi Lewis (USA)                                
    strata trzech rund 
48. Sara Hernandez Candela (Pur)                      
49. Bernardine Boog-Rauwerda (Ned)                    
50. Josette Velazquez Lebron (Pur)                    
    nieukończyły
Emilie Siegenthaler (Sui)                             
Maria Alejandra Castillo (Ven)      
                           wyniki mężczyzn
 1. Bart Brentjens (Ned) Giant-Racing-Team     1.48.52
 2. Julien Absalon (Fra) Bianchi Agos             0.21
 3. Liam Killeen (GBr) Specialized Factory Racing 0.28
 4. Roel Paulissen (Bel) Giant-Racing-Team        0.45
 5. Christoph Sauser (Sui) Specialized            1.28
 6. Ralph Nƒf (Sui) Multivan Merida Biking Team   1.35
 7. Fredrik Kessiakoff (Swe) Cannondale           1.54
 8. Jose Antonio Hermida (Esp) Multivan Merida    2.57
 9. Seamus McGrath (Can) Felt                     3.13
10. Florian Vogel (Sui) Swisspower Mtb Team       3.54
11. Lado Fumic (Ger) FumicBrothersInternational   5.11
12. Kashi Leuchs (NZl) Cannondale-Vredestein      5.17
13. Peter Riis Andersen (Den) Cannondale          5.25
14. Nino Schurter (Sui) Swisspower Mtb Team       5.54
15. Marti Gispert Labarta (Esp) Club Freebike     6.12
16. Alban Lakata (Aut) Specialized Factory Racing 6.41
17. Oliver Beckingsale (GBr) Giant-Racing-Team    6.43
18. Michael Broderick (USA)                       
19. Hector Leonardo Paez Leon (Col)               7.00
20. Moritz Milatz (Ger) Multivan Merida           7.11
21. Adam Craig (USA) Giant USA                    7.21
22. Michael Weiss (Aut)                           7.30
23. Martin Kraler (Aut) Giant-Racing-Team         7.40
24. Karl Platt (Ger) Rocky Mountain               7.51
25. Jerome Chevalier (Fra) Bh-Sr Suntour          7.53
26. Christoph Soukup (Aut)                        7.54
27. Johann Pallhuber (Ita)                        7.56
28. Jakob Diemer Fuglsang (Den) Cannondale        8.12
29. Mirko Pirazzoli (Ita)                         8.29
30. Thomas Frischknecht (Sui) Swisspower Mtb Team 8.48
31. Filip Meirhaeghe (Bel) Groep Versluys         8.57
32. Marc Golz (Ger) FumicBrothersInternational    9.00
33. Philip Spencer (GBr) Bikin'cyprus Int         9.11
34. Jochen Kaess (Ger) Team Alb-Gold Mountainbike 9.35
35. Jean Christophe Peraud (Fra) Team Orbea       9.44
36. Jeremy Horgan-Kobelski (USA)                 10.01
37. Stefan Sahm (Ger) Giant-Racing-Team          10.18
38. Romain Dewaele (Fra) Massi-Abarth            10.21
39. Yury Trofimov (Rus)                          10.26
40. Marek Galinski (Pol)                         10.41
41. Miguel Martinez (Fra) Maxxis-Msc             10.51
42. Marco Aurelio Fontana (Ita)                  11.03
43. Javier Puschel (Chi)                         11.08
44. Simon Richardson (GBr)                       11.13
45. Ludovic Dubau (Fra) Pro Race Team            11.26
46. Tomas Vokrouhlik (Cze) Ceska Sporitelna Mtb  11.33
47. Nick Waite (USA)                             11.40
48. Mathieu Toulouse (Can) Maxxis                11.43
49. Pierre Lebreton (Fra) Pro Race Team          11.44
50. Cristobal Silva (Chi)                        11.52
51. Nicolas Bazin (Fra) Bh-Sr Suntour            12.00
52. Ruben Ruzafa Cueto (Esp) Team Orbea          12.12
53. Balz Weber (Sui) Team BikeparkCh Tui         12.51
54. Ruud Rentmeester (Ned)                       13.21
55. Steven Roach (GBr)                           13.33
56. Massimo De Bertolis (Ita)                    13.37
57. Benjamin Rudiger (Ger)                       13.44
58. Julio Humberto Caro Silva (Col)              13.46
59. Marc Trayter Alemany (Esp) Maxxis-Msc        13.53
60. Carl Decker (USA)                            14.26
61. Jelmer Pietersma (Ned) Dolphin               14.39
62. Emil Lindgren (Swe) Bianchi Agos             14.52
63. Denis Vorontsov (Rus)                        15.26
64. Jeremiah Bishop (USA) Trek Volkswagen        15.37
65. Shaun Lewis (Aus)                            15.48
66. Burry Stander (RSA)                          15.57
67. Lukas Hanus (Svk) Merida Biking Team         16.18
68. Martin Lazarski (Can)                        16.40
69. Sid Taberlay (Aus) Dolphin                   16.49
70. Wolfram Kurschat (Ger)                       16.58
71. Steffen Thum (Ger)                           17.24
72. Dror Pekatch (Isr)                           20.41
73. Milan Spesny (Cze) Merida Biking Team        23.21
    strata jednej rundy
74. Samuel Schultz (USA)                         
75. Bjorn Brems (Bel) Dolphin                         
76. Dariusz Batek (Pol) Lotto                         
77. Franklin Lugo (Ven)                        
78. Milton Miranda (Pur)                       
79. Ivan Seledkov (Rus)                        
80. Adrian Lansley (GBr)                       
81. William Bjergfelt (GBr)                    
82. Ross Schnell (USA)                   
83. Nicolas Garcera (Fra)    
    strata dwóch rund
84. Frank Beemer (Ned) Dolphin                  
85. Sam Jurekovic (USA)                  
86. Till Marx (Sui) Swisspower Mtb Team        
87. Tony Longo (Ita)                           
88. Gert-Jan Knijnenburg (Ned)                 
89. Jesus Rojas (Ven)                    
90. Raul Ceballos (Ven)                        
91. Christof Bischof (Sui) Bikin'cyprus Int    
    strata trzech rund
92. Ali Castillo (Ven)                        
93. Lee Williams (GBr)                     
94. Tony Castro (Ven)                      
95. Edmundo Garcia (Pur)                   
96. Jaime Perestrelo (Aho)                 
97. Jaime Lopez (Pur)                    
98. Tirado Melvin (Pur)                           
    strata czeterech rund
99. Henry Dorego (Aho)                         
100. Miranda Angel (Pur)                       
     nieukończyli
Todd Wells (USA)                               
Bas Peters (Ned)                               
Rudi Van Houts (Ned) Dolphin                   
Alexis Segarra (Pur)                           
Perry Van Der Wolde (Aho)                      
Tim Ottens (Ned)                               
Pedro Santos (Pur)                             
Jeff Schalk (USA)                              
Geoff Kabush (Can) Maxxis                      
Inaki Lejarreta (Esp) Team Orbea               
Nicholas Ranno (USA)                           
Jiri Friedl (Cze) Merida Biking Team           
Pierre Geoffroy Plantet (Fra) Bh-Sr Suntour    
Cedric Ravanel (Fra) Team Lapierre International

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy Michał Kwiatkowski zdobędzie medal szosowych MŚ 2014?
Tak Nie Trudno powiedzieć