Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo górskie | MTB

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo górskie | MTB

Źródło:  "Informacja prasowa"
Wtorek, 20 września 2016

Enduro Series MP w Enduro MTB jednak się odbędą

(Fot. Enduro Series)
Odwołane w sierpniu Mistrzostwa Polski w Enduro MTB znalazły nowego organizatora. Walka o medale odbędzie się w ramach II edycji "Enduro MTB Series by Kellys" w sobotę 8 października w Baligrodzie.

- Czy sezon bez mistrzostw Polski to sezon stracony...? O tym się nie przekonamy w tym roku, gdyż mamy nowego organizatora Mistrzostw Polski Enduro MTB. W ostatnich dniach pojawiły się nowe, sprzyjające okoliczności, które pozwolą na przeprowadzenie imprezy tej rangi. Ponadto udało się dojść do porozumienia z Polskim Związkiem Kolarskim w kwestiach regulaminowych. Tym sposobem damy możliwość zawodnikom z licencjami zdobycia mistrzowskich koszulek – mówi Grzegorz Miedziński, jeden z organizatorów imprezy.


Zgodnie z informacją od organizatorów, zatwierdzony przez PZKol regulamin mistrzostw Polski ukaże się w tym tygodniu i wtedy też ruszą zapisy dla posiadaczy licencji. Zawodnicy ci będą startować w osobnych grupach startowych.

MP Enduro 2016 (Fot. MP Enduro 2016)


Osoby, które już dokonały rejestracji, a wyrażą chęć startu w MP, zostaną przeniesione do ww. grup. Co ważne zachowana będzie formuła "on-sight" czyli charakter cyklu "Enduro MTB Series by Kellys".

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

« Powrót do komentarzy
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Twój komentarz
Autor Tytuł Treść komentarza


Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda