Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo górskie | MTB

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo górskie | MTB

Źródło:  "Informacja prasowa"
Wtorek, 20 września 2016

Enduro Series MP w Enduro MTB jednak się odbędą

(Fot. Enduro Series)
Odwołane w sierpniu Mistrzostwa Polski w Enduro MTB znalazły nowego organizatora. Walka o medale odbędzie się w ramach II edycji "Enduro MTB Series by Kellys" w sobotę 8 października w Baligrodzie.

- Czy sezon bez mistrzostw Polski to sezon stracony...? O tym się nie przekonamy w tym roku, gdyż mamy nowego organizatora Mistrzostw Polski Enduro MTB. W ostatnich dniach pojawiły się nowe, sprzyjające okoliczności, które pozwolą na przeprowadzenie imprezy tej rangi. Ponadto udało się dojść do porozumienia z Polskim Związkiem Kolarskim w kwestiach regulaminowych. Tym sposobem damy możliwość zawodnikom z licencjami zdobycia mistrzowskich koszulek – mówi Grzegorz Miedziński, jeden z organizatorów imprezy.


Zgodnie z informacją od organizatorów, zatwierdzony przez PZKol regulamin mistrzostw Polski ukaże się w tym tygodniu i wtedy też ruszą zapisy dla posiadaczy licencji. Zawodnicy ci będą startować w osobnych grupach startowych.

MP Enduro 2016 (Fot. MP Enduro 2016)


Osoby, które już dokonały rejestracji, a wyrażą chęć startu w MP, zostaną przeniesione do ww. grup. Co ważne zachowana będzie formuła "on-sight" czyli charakter cyklu "Enduro MTB Series by Kellys".

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda