Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo górskie | MTB

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo górskie | MTB

Źródło:  "pzkol.pl"
Niedziela, 14 sierpnia 2016

s24.pl/Dariusz Krzywański LKK LUKS Sławno mistrzem Polski sztafet MTB XCR

(Fot. s24.pl/Dariusz Krzywański)
Drużyna LKK LUKS Sławno wygrała "na swoim terenie" Mistrzostwa Polski Sztafet MTB XCR.

Sztafety ścigały się na 3-kilometrowej rundzie i każdy z zawodników pokonywał ją raz. Drużyna LKK LUKS Sławno pokonała cały dystans w 46:22, jadąc w składzie Tomasz Budziński (junior), Marcin Budziński (junior), Arkadiusz Wach (junior młodszy) i Marta Turoboś (elita kobiet).


Na mecie zameldowali się oni z prawie minutą przewagi nad "srebrną" ekipą KCP Elzat Bieniasz Bike Team - Jakub Zamroźniak (U23), Arkadiusz Mirek (junior), Adrianna Stępniewska (U23) i Michał Topór (U23).

Trzecie miejsce i brązowe medale zdobył zespół KKW Superior Wałbrzych - Łukasz Szymczuk (U23), Aleksandra Podgórska (U23), Kamil Tarnawski (junior), Filip Helta (U23).

W ramach imprezy rozegrano również Młodzieżową Sztafeta Mieszana, dla zawodników i zawodniczek w wieku 13-16 lat. Rywalizowali oni na krótszej, 1,5-kilometrowej rundzie i każdy z uczestników pokonywał ją dwukrotnie (na zmianę ze swoim partnerem z zespołu).

Wygrali Wojciech Karpierz (UKS Dream Bike Bielawa) i Natalia Jeruzalska (KKW Superior Wałbrzych), pokonując duet Arkadiusz Wach, Agnieszka Szpocińska (LKK LUKS Sławno) i Łukasz Helizanowicz, Ewa Miłek (KCP Elzat Bieniasz Bike Team).

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 2

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda