Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo górskie | MTB

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo górskie | MTB

Źródło:  "www.wnowogardzie.pl"
Piątek, 21 sierpnia 2015

s24.pl II Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego

(Fot. s24.pl)
Już w sobotę 22 sierpnia wielkie kolarskie wydarzenie – II Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego – Memoriał Artura Komisarka i Pawła Zugaja.

Zapowiada się, że na linii startu pojawi się ponad 300 zawodników – amatorów. Mamy 11 kategorii wiekowych, w których w zależności od płci i wieku zawodnik będzie musiał przejechać od 2 do 4 okrążeń po 10,6 km. W ramach kat. wiekowych o puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowogardzie walczyć będą Policjanci, a o Puchar Dyrektora Zakładu Karnego w Nowogardzie – funkcjonariusze SW. Nowością podczas drugiej edycji są kategorie CECH, RODZINA, TURYSTA, adresowane do osób które chcą uczestniczyć w maratonie, ale przejadą go w swoim "turystycznym" lub rodzinnym tempie i co ważne na dystansie jednego okrążenia.


Dla rodzin, z uwagi na małe dzieci skróciliśmy dystans do ok. 7 km. Ponadto zupełnie nową inicjatywą jest ROWEROWE MIASTO DZIECI – mini wyścigi rowerowe, atrakcje przygotowane przez komisariat Policji w Nowogardzie, malowanie buzi, dmuchane zamki, słodkości i wiele, wiele innych niespodzianek. W kategorii CECH wystartuje mocna reprezentacja rzemieślników z CECHU NOWOGARD. Gościem specjalnym po raz drugi będzie DARIUSZ BARANOWSKI, który po maratonie zostanie z nami do niedzieli i poprowadzi trening na szosie (NIEDZIELA godz. 11.00 zbiórka przy Restauracji KAMENA).

Startujemy od godz. 10.30. Zapraszamy na Plac Szarych Szeregów.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 2

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda