Źródło:  "s24.pl"
Niedziela, 22 czerwca 2014

4F Racing Team Bracia Konwa najlepsi w Pucharze Polski w Tuchowie

(Fot. 4F Racing Team)
Piotr Konwa wygrał trzecią edycję Pucharu Polski XCO w kategorii młodzieżowej (3. miejsce w elicie), która w niedzielę odbyła się w miejscowości Lubaszowa koło Tuchowa. W kategorii elita mężczyzn zwyciężył jego brat Marek (Superior Brentijens MTB Racing Team).

W kategorii U-23 drugie miejsce zajął Maciej Jeziorski (Sante-BSA Whistle Team), a trzeci był Beniamin Demkowski (Boplight Atak Sport Świdnica).

W elicie wygrał wspominany Marek Konwa. 2. miejsce zajął Mariusz Kowal (JBG-2 Proffesional MTB Team), a trzeci był Piotr Konwa.

A już za niespełna miesiąc MP! Dodajmy, że Mistrzostwa Polski MTB 2014 w kolarstwie górskim w konkurencjach XCO, XCE i XCR (sztafeta), odbędą się w Żerkowie i Środzie Wielkopolskiej. Zawody zorganizuje Towarzystwo Sportowe MTB Team Środa Wlkp., a rozegrane zostaną w dniach 18-20 lipca.