Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo

s24.pl > Kolarstwo

Źródło:  "Informacja prasowa"
Poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Biało-czerwoni na MŚ w para-cyclingu


Mirek Jurek (Fot. Mirek Jurek)

Polska reprezentacja na torowe Mistrzostwa Świata w para-kolarstwie, które odbędą się w Aguascalientes (Meksyk) w terminie 10-13.04.2014, zakończyła przygotowania do tej imprezy krótkim zgrupowaniem w Pruszkowie.

Skład reprezentacji jest następujący:
Anna Harkowska (klasa C5) - 500m, 3 km, scratch
Marcin Polak/Michał Ładosz (klasa B) - sprint, 1 km, 4 km


Anna Harkowska to wielokrotna medalistka szosowych MŚ i potrójna srebrna medalistka Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie (zajęła tam drugie miejsce w torowym wyścigu na dystansie 3 km). Tandem Marcin Polak/Michał Ładosz to aktualni mistrzowie świata w szosowym wyścigu ze startu wspólnego i zdobywcy brązowego medalu w wyścigu na czas. Największe szanse na sukcesy w Aguascalientes nasi zawodnicy mają w wyścigach średniodystansowych (3 km i 4 km). MŚ w Meksyku to pierwsze zawody kwalifikacyjne do Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro 2016.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 2

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda